O nas

Firma powstała w 2002 roku. Naszą specjalnością jest dostarczanie wysokiej jakości łączy internetowych dla każdego: od indywidualnych odbiorców, poprzez profesjonalistów pracujących w domu, po małe, średnie i duże firmy. Od początku działalności umożliwialiśmy podłączenie i korzystanie z zasobów Internetu w oparciu o technologię radiową.
W chwili obecnej zaczęliśmy świadczyć usługi za pośrednictwem łączy światłowodowych. Wszystko to w jednej z najnowocześniejszych technologii na świecie o praktycznie nieograniczonych możliwościach – FTTH, dzięki której doprowadzamy światłowód do domu czy firmy klienta. Nasza firma działa na terenie województwa łódzkiego. Mamy możliwość dotarcia ze swoim łączem do każdego miejsca oznaczonego na mapie umieszczonej w dziale zasięg. Dzięki ciągłym inwestycjom w rozbudowę i modernizację sieci dostarczamy Internet o najwyższej jakości.
 
Nasze Cele
Główny nacisk kładziemy na indywidualne potrzeby użytkowników, efektywność rozwiązań technicznych, wysoką jakość funkcjonowania sieci oraz bezpieczeństwo transmisji. Obecnie posiadamy kilka światłowodowych łączy internetowych, które gwarantuje dużą niezawodność. W sytuacjach awaryjnych jedno łączę zastępuje drugie.
 
Mamy na celu świadczenie usług informatycznych na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach i konferencjach w celu poznawani nowych technologii. Grupę pracowników tworzy zespół młodych i energicznych ludzi o dużym doświadczeniu w dziedzinie telekomunikacji.